KONST / Litografier / Färglitografi 12837128
nr 1283 7128
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Ej numrerad, bladets mått: 44x59 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:04:33
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
21 okt